Відгуки про компанію Магазин Трендовых товарів АС
- Анна А.
- Валерія К.
- Елена К.
дякую все добре мийка висого тиску класна
- Александр О.
замовляв мініпилку вечером , зранку вже отримав на н.п.
Все супер ще й подарунок (фонарик) положили .
Дрібниця а приємно ).
Рекомендую.
Пилка теж ріже нормально, думаю для дому вистачить з головою - Тарас Д.
Прийшло швидко
Якість хороша
Все працює
Лише карту памʼяті вислали 64, замість 128 - Светлана П.
- Дмитрий Б.
- Станислав Л.
- Наталья Н.
- Анна С.
