1 день
Світлодіодне табло для реклами Contour WIFI/USB, рядок, що біжить, біле вуличне,100х20 см (ART 0407)
4 036 ₴
3 229 ₴
- В наявності
- Код: 0407 BEG
+380 (63) 258-06-98
Олександра- +380 (96) 258-06-98Анастасія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 312 ₴, 79,20 ₴, 159,20 ₴
Отримайте цих позицій безкоштовно при покупці «Світлодіодне табло для реклами Contour WIFI/USB, рядок, що біжить, біле вуличне,100х20 см (ART 0407)»


79,20 ₴
Отримай БОНУС
Одним з найпоширеніших видів світлодіодної реклами є рядок, що біжить. Ця технологія відмінно підходить як для зовнішньої реклами, так і для прикраси інтер'єру. Рядки, що біжать, відмінно привертають увагу і дозволяють донести до потенційних клієнтів рекламну інформацію Ваших послуг або товарів.
Переваги:
- Світлодіодний рядок видно здалеку практично за будь-якої погоди
- Досить сильно привертає увагу
- Рекламний об'єкт часто знаходиться поруч із вивіскою, що приваблює додаткових клієнтів
- Порівняно низька вартість у порівнянні з іншими рекламними носіями
- Довговічність. Світлодіоди можуть працювати протягом 8 років без зупинки
Технічні можливості рядка, що біжить:
- слова та фрази будь-якої довжини
- назви сайтів, e-mail адреси
- номери телефонів
- календар
- час (енергонезалежний, вбудована батарейка)
- температура
- картинки, логотипи
Характеристики:
- Довжина 100 см, висота 20 см
- Проста установка особистих параметрів на Flash накопичувач
- Комплектується програмним забезпеченням для ПК
- 16 режимів яскравості та 100 режимів швидкості руху тексту
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Contour |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Електронне табло |
| Застосування | Для зовнішнього використання |
| Споживана потужність | 10 кВт |
| Розміри | |
| Висота | 250 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Товщина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 229 ₴


