Аерофритюрниця Zepline ZP-140 на 10 л Smart аерогриль із сенсорним керуванням 4000 Вт обертання на 360°
6 242 ₴
4 994 ₴
- В наявності
- Код: ZP-140 Grey
- +380 (96) 258-06-98Анастасія
Отримайте цих позицій безкоштовно при покупці «Аерофритюрниця Zepline ZP-140 на 10 л Smart аерогриль із сенсорним керуванням 4000 Вт обертання на 360°»


79,20 ₴
Отримай БОНУС
Багатофункціональна фритюрниця Zepline ZP-140 4000W з функцією обертання — чудове рішення для шанувальників смаження, які хочуть насолоджуватися улюбленими стравами з низьким вмістом жиру. Чаша великої місткості може забезпечувати легкий і здоровий спосіб приготування улюблених страв.
Технологія циркуляції гарячого повітря та наявність верхнього тену, дає змогу готувати страви без додавання олії, тому ви можете смажити картоплю фрі, шматочки курки або відбивні, які будуть соковитими та хрусткими, водночас значно скоротив використання жиру.
Аерофритюрниця обладнана сенсорною панеллю керування: 6 встановлених способів приготування, а також можливість регулювати температуру та час приготування. Ця функція дає змогу легко регулювати рівень нагрівання на свій розсуд. Також на панелі та в інструкції запропоновані 18 режимів приготування окремих продуктів (рекомендована температура та час приготування).
Функція нахилу й обертання забезпечує приготування страв на 360 градусів завдяки безперервному обертанню основної чаші з антипригарним покриттям, а завдяки функції нахилу для циркуляції їжі — рівномірне й ідеальне приготування без набридливого перевертання або струшування. Злив жиру забезпечує стікання надлишків жиру і, як наслідок, хрустку, смачну їжу насичену смаком, з меншою кількістю жиру.
Наявність додаткових аксесуарів (1 ручка; 2 – чаша; 3 — решітка) полегшує приготування й гарантує безпеку від опіків завдяки ручці, що мається.
Переваги ZP-140:- Приготування без олії
- Антипригарне покриття
- Технологія циркуляції повітря на 360°
- Сенсорна панель керування з дисплеєм
- Захист від перегрівання
- Легкість миття
- Модель: Zepline ZP-140
- Потужність: 4000 Вт (заявлено виробником)
- Напруга: 220-240V, 50-60Hz
- Тип керування: сенсорний
- Матеріал: пластик, метал
- Функція: антипригарна поверхня, для приготування їжі
- Об'єм усієї фритюрниці: 10 л (заявлено виробником)
- Об'єм чаші: 6л (заявлено виробником)
- Температура нагрівання: 40 - 250°C
- Таймер: 1 хв - 2 години за температури < 230 °C/1 - 30 хвилин за температури > 230 °C/режим "дегідрації" - до 24 год.
Розміри:
- Фритюрниця (ДхШхВ): 33х35х35.5 (Розумова підставка)
- Чаша:11(глубина)х27х27 см
- Решітка — 25х25 см
- Довжина кабелю — 100 см
- Коробка (ДхШхВ): 40х37х38см
- Фритюрниця
- Чаша
- Решітка
- Знімна ручка
- Інструкція
- Коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zepline |
| Споживана потужність | 4000 Вт |
| Тип управління | Сенсорне |
| Знімна чаша | Так |
| Антипригарне покриття чаші | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Плавне регулювання температури | Так |
| Таймер | Так |
| Максимальний час установки таймера | 30 хв |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал чаші | Нержавіюча сталь |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 350 мм |
| Ширина | 355 мм |
| Глибина | 330 мм |
- Ціна: 4 994 ₴










