Мультиметр цифровий універсальний DT9208А, Тестер електричний з функцією вимірювання температури, частоти
533 ₴
426 ₴
- В наявності
- Код: 1020
+380 (63) 258-06-98
Олександра- +380 (96) 258-06-98Анастасія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 312 ₴, 79,20 ₴, 159,20 ₴
Отримайте цих позицій безкоштовно при покупці «Мультиметр цифровий універсальний DT9208А, Тестер електричний з функцією вимірювання температури, частоти»


79,20 ₴
Отримай БОНУС
Мультиметр цифровий DT9208А

Мультиметр цифровий DT9208А
Мультиметр DT 9208A призначений для вимірювання струму, напруги, опору, параметрів діодів і транзисторів, а також частоти і температури. DT 9208A - один з найбільш вдалих мультиметрів по співвідношенню ціна/функціональність. Жовтий гумовий чохол має в задній частині відкидну ніжку для зручності використання пристрою, вушко для підвісу приладу на цвях, і скоби-засувки для зберігання щупів.

Функціональні особливості:
- Автоматичне визначення полярності постійного струму або напруги
- Всі межі захищені від перевантажень
- 32-позиційний перемикач режимів роботи і меж
- Автоматична індикація перевантаження
- Зі звуком (видає сигнал при прозвонке)
- З температурою (є можливість перевіряти температуру за допомогою спеціальних щупів)
- Функція затримки показань на екрані (HOLD-ON)
- Функція автоматичного вимкнення
- Збільшене табло
- Автоматичний скидання на нуль
- Індикація розряду батарей


Характеристики:
- Постійна напруга DCV 200 м - 2-20-200-1000 В
- Змінна напруга ACV 20-200-750 В
- Постійний струм DCA 2 мк - 20-200 мА - 20 A
- Змінний струм ACA 200 м -20 A
- Опір OHM 200-2 до -20 до -200 до -2 М - 20 M-200 МОм ±1.0%
- Ємність CAP 2000 п-20 м - 200 н - 2 мк - 20 мкФ ±2.5%
- Тест діодів 3/0,8 мВ
- Частота 2-20 кГц
- Дисплей 3,5 розрядний ж/к дисплей із змінним нахилом
- Чутливість 100 мкВ
- Джерело живлення 9В батарея типу «КРОНА»
- Розміри 191 х 89 х 35 мм
- Вага 310 г (включаючи батарею)

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Південна Корея |
| Стан | Новий |
| Тип | Цифровий |
| Виробник | ACV |
| Вимірювання напруги | |
| Одиниці виміру постійної напруги | В |
| Мінімальний діапазон постійної напруги | 2 |
| Максимальний діапазон постійної напруги | 1000 |
| Одиниці виміру змінної напруги | В |
| Мінімальний діапазон змінної напруги | 20 |
| Максимальний діапазон змінної напруги | 750 |
| Вимірювання струму | |
| Одиниці виміру постійного струму | А |
| Одиниці виміру змінного струму | А |
| Вимірювання опору | |
| Одиниці виміру опору | Ом |
| Вимірювання ємності | |
| Одиниці виміру ємності | мкФ |
| Вимірювання частоти | |
| Одиниці виміру частоти | кГц |
| Мінімальний діапазон частоти | 2 |
| Максимальний діапазон частоти | 20 |
| Монітор | |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Загальні | |
| Колір | Жовтий |
| Живлення | Акумулятор |
| Довжина | 35 мм |
| Ширина | 89 мм |
| Висота | 191 мм |
| Вага | 0.31 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 426 ₴








