Мобільна батарея Power Bank Hoco J138 Distant multi-function 60000mAh 22.5W+PD20W+DC12V Зовнішній акумулятор з ліхтариком
2 999 ₴
2 399 ₴
- В наявності
- Код: 53383
+380 (63) 258-06-98
Олександра- +380 (96) 258-06-98Анастасія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
1. Ємність: 60000mAh 222Wh Номінальна ємність: 33000mAh
2. Вхід: USB-C1/C2: 18W
3. Вихід: USB-C1: 20W (PD/QC/FCP/AFC);
USB-A1: 22,5W(QC/FCP/SCP/AFC); USB-A2/A3:5V/3A;
Постійний струм: 12V/1.4A; Загальний вихід: 5V/3A
4. Дисплей світлодіодний цифровий
5. Матеріал: PC + ABS вогнестійкий корпус + літій-полімерний елемент
6. Розмір: 139*84*81 мм; Вага: 1360г
2. Вхід: USB-C1/C2: 18W
3. Вихід: USB-C1: 20W (PD/QC/FCP/AFC);
USB-A1: 22,5W(QC/FCP/SCP/AFC); USB-A2/A3:5V/3A;
Постійний струм: 12V/1.4A; Загальний вихід: 5V/3A
4. Дисплей світлодіодний цифровий
5. Матеріал: PC + ABS вогнестійкий корпус + літій-полімерний елемент
6. Розмір: 139*84*81 мм; Вага: 1360г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Тип | Power bank |
| Ємність акумулятору | 60000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від USB |
| Роз'єми | USB Type-A, USB Type-C, micro USB |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Особливості | Ремінець на руку, Ліхтарик, Дисплей |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 5 |
| Максимальна потужність W | 22.5 |
| Призначення | Для електроніки |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 81 мм |
| Ширина | 84 мм |
| Висота | 139 мм |
| Вага | 1360 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 399 ₴









