Портативна акустична колонка акумуляторна з бездротовими мікрофонами Sing-e JQS9602 60W RGB/USB/FM/Bluetooth
7 672 ₴
6 137 ₴
- В наявності
- Код: JQS9602
+380 (63) 258-06-98
Олександра- +380 (96) 258-06-98Анастасія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колонка акумуляторна активна з радіомікрофонами і пультом ДУ, потужна акустика з якісним звуком, виразним басом і світломузикою.
Легка та зручна для транспортування з рукояткою.
Підключення: Bluetooth, USB, TF card, пульт ДУ, FM.
- Частотный диапазон от 100 Гц до 18 кГц
- Номинальное сопротивление: 4 Ом
- Динамики: 6.5"х2 + 3"х2
- Режим TWS для беспроводного подключения 2х и более колонок
- Максимальное звуковое давление 82 дБ
Комплектація:
- Акумуляторна колонка,
- Радіомікрофон - 2шт,
- Пульт ДУ
- Кабель мережі 220В
- Розмір (В/Г/Ш): 99,5*30,5*28,0 см
- Вага: 11.5 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Південна Корея |
| Формат акустики | Стерео |
| Сумарна потужність звуку | 60 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Чутливість | 82 дБ |
| Інтерфейси | jack 3.5 мм, AUX-вхід, USB |
| Мінімальна частота | 100 Гц |
| Максимальна частота | 18000 Гц |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 305 мм |
| Глибина | 280 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 137 ₴










