Портативна ігрова консоль G5S + джойстик, 500 вбудованих ігор Дитяча ігрова приставка до телевізора
533 ₴
426 ₴
- В наявності
- Код: G5S
+380 (63) 258-06-98
Олександра- +380 (96) 258-06-98Анастасія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 312 ₴, 79,20 ₴, 159,20 ₴
Отримайте цих позицій безкоштовно при покупці «Портативна ігрова консоль G5S + джойстик, 500 вбудованих ігор Дитяча ігрова приставка до телевізора»


79,20 ₴
Отримай БОНУС
Переваги:
- 500 вбудованих ігор.
- Компактність та зручність.
- Яскравий дисплей.
- Ергономічний джойстик.
- Вбудований акумулятор.
- Широкий вибір жанрів.
- Простота у використанні.
Опис:
G5 – портативна ігрова міні-консоль із 500 вбудованими іграми, завжди під рукою. Потужний процесор, яскравий екран і зручний джойстик забезпечать комфортну гру будь-де.
У вашому розпорядженні – різноманітність жанрів: класика, аркади, головоломки та багато іншого. Компактний розмір G5 ідеально підходить для гри в дорозі, подорожах або в будь-якому зручному місці.
- Тип товару: ігрова консоль / консоль
- Матеріал: Пластик
- Колір: Рожевий
- Кількість ігор: 500
- Час автономної роботи: 6-8 годин
- Роз'єм для заряджання: Micro USB
- Розмір екрана: 3,0 дюйма
- Інтерфейс: вихідний порт/порт зарядки для навушників 3.5 мм
- Акумулятор: 3.7V 1000mAh
- Розмір: 13,7х10х5 см
- Вага: 240 г
Комплектація:
- Ігрова приставка G5S
- Джойстик
- Зарядний кабель Micro USB
- AV кабель
- Упаковка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Південна Корея |
| Тип приставки | Портативна |
| Діагональ екрану | 3 дюйм |
| Інтерфейси | USB |
| Живлення | Li-Ion |
| Час роботи | 8 годин |
| В комплект входить | Джойстики, Ігрова приставка |
| Колір корпусу | Рожевий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 137 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Вага | 240 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 426 ₴











