Універсальна мобільна батарея Power Bank King Power KPG-307, 30000 mAh з швидкою зарядкою
1 507 ₴
1 205 ₴
- В наявності
- Код: KPG-307
- +380 (96) 258-06-98Анастасія
Зовнішній акумулятор (power bank) високої ємності має відносно невеликі габарити та стильний дизайн, широку сферу застосування, довговічність, високу економічність з можливістю заряджати кілька пристроїв одночасно. Має систему розумної ідентифікації, тобто сам визначає, який рівень струму можна подавати на підключений пристрій.
Вбудована система захисту від перенапруги на вході та виході, перегріву та перепадів напруги, короткого замикання, перезарядки та повного розряду.
У комплекті йде 2 вбудовані кабелі (Type C, Lightning) і кабель для підзарядки (USB - Type C). Однією з явних переваг даної моделі є 2 виходи USB і 2 виходи Type C.
Забезпечує швидке заряджання пристроїв за технологією Quick Charge 3.0, забезпечуючи зарядку до 4-х разів швидше.
|
Характеристики |
|
|
Тип |
Зовнішній акумулятор (power bank) |
|
Тип акумулятора |
литий-полімерний (Li-Pol) |
|
Ємність акумулятора |
30000 мА/г 3.7В |
|
Матеріал корпуса |
вогнестійкий ABS-пластик |
|
Input |
DC 5V-2A |
|
Особливості |
Дисплей рівня заряду, напруги, сили струму |
|
Роз'єми |
2х USB, 2х Type-C |
|
Набір перехідників |
Так |
|
Зарядка акумулятора |
USB - Type C |
|
Output |
DC 5V-2A |
|
Fast input |
DC 9V-2A, 5V-3A |
|
Fast output |
DC 4.5V-5A, 9V-2A, 12V-1,5A (MAX 22.5W) |
|
Розміри корпусу (висота х довжина х ширина) |
15 х 6,5 х 3,5 см |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KingPower |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Тип | Power bank |
| Ємність акумулятору | 30000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від USB |
| Роз'єми | USB Type-A, USB Type-C, micro USB |
| Особливості | Індикатор рівня заряду, Швидка зарядка |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Максимальна потужність W | 22.5 |
| Індикація | С дисплеем |
| Призначення | Для електроніки |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 35 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Висота | 150 мм |
- Ціна: 1 205 ₴







