



Універсальна мобільна батарея Power Bank King Power KPG-502, 50000 mAh з швидкою зарядкою
1 794 ₴
1 435 ₴
- В наявності
- Код: KPG-502
+380 (63) 258-06-98
Олександра- +380 (96) 258-06-98Анастасія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Масивний і потужний Power Bank KP KPG‑502 об’ємом 50000 мА·год забезпечує кілька повних зарядок смартфонів, планшетів та інших пристроїв. Компактний корпус з вогнестійкого ABS-пластику, стильний дизайн і зручний шкіряний тримач-ручка роблять його ідеальним для подорожей та повсякденного використання.
Підтримує швидку зарядку Quick Charge 3.0 (MAX 22,5 Вт), одночасно заряджає до двох пристроїв, а LED-дисплей показує точний рівень заряду батареї. Вбудований ліхтарик можна використовувати як джерело світла або настільну лампу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KingPower |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Тип | Power bank |
| Ємність акумулятору | 50000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від USB |
| Роз'єми | USB Type-A, USB Type-C, micro USB |
| Особливості | Індикатор рівня заряду, Швидка зарядка |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Максимальна потужність W | 22.5 |
| Індикація | С дисплеем |
| Призначення | Для електроніки |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 65 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Висота | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 435 ₴


