Монопод-стабілізатор Gimbal C16 з AI-відстеження на штативі Bluetooth (360° Rotating Pan Tilt) 1.83m
2 091 ₴
1 673 ₴
- В наявності
- Код: 62772
- +380 (96) 258-06-98Анастасія
Отримайте цих позицій безкоштовно при покупці «Монопод-стабілізатор Gimbal C16 з AI-відстеження на штативі Bluetooth (360° Rotating Pan Tilt) 1.83m»


79,20 ₴
Отримай БОНУС
Селфі палиця зі стабілізатором, штативом та AI-камерою, 360 Gimbal C16 для телефону, LED освітлення – це універсальне рішення для зручної зйомки.
Основні характеристики:
1. Стабілізатор та штатив для селфі: поєднує в собі функції стабілізатора та надійного довгого штатива для зручності фото- та відеозйомки.
2. Горизонтальна/вертикальна стабілізація.
3. Інтелектуальне відстеження: вбудована камера AI дозволяє відстежувати об'єкти, знімати шаблони та використовувати інші функції.
4. Панорамна зйомка на 360°. Додаткові можливості для творчості.
5. Додаткове LED світло Beauty: Регульовані 3 колірні режими для використання в різних сценах.
6. Надійна конструкція: Довжина у складеному вигляді 320 мм, у розкладеному – 1830мм, вага 540 г.
7. Високоякісний штатив: Виготовлений із алюмінієвого сплаву, має нековзний затискач для мобільного телефону, довжина у розкладеному вигляді становить 1830мм.
Технічні характеристики:
- Підтримка розміру: Ширина телефону 50-90 мм, вага до 250 г
- Акумулятор: 400 мАг, час заряджання 80 хвилин
- Час роботи від акумулятора: до 8:00.
- Напруга підзарядки: 5 В постійного струму.
- Додаткове світло: яскравість лампи 6500K, 40 Люмен.
- Дистанційне керування:
- Версія Bluetooth: 4,2.
- Відстань Bluetooth: 10м.
- Батарейка у дистанційному пульті: CR2032
- Сумісність з Android: Версія 4.4 або вище.
- Сумісність з iOS: Версія 5.1 або вище.
Комплектація: Палка для селфі, інструкція, кабель, упаковка.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Південна Корея |
| Тип | Трипод |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Максимальна висота штатива | 1830 мм |
| Вага | 0.54 кг |
| Довжина у складеному стані | 320 мм |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 673 ₴









