Портативна складна газова плита-гриль з п'єзопідпалом
6 089 ₴
4 871 ₴
- В наявності
- Код: P-1882
- +380 (96) 258-06-98Анастасія
Отримайте цих позицій безкоштовно при покупці «Портативна складна газова плита-гриль з п'єзопідпалом»


79,20 ₴
Отримай БОНУС
Подорож, відпочинок на природі, дачі чи риболовлі не може обходитися без приготування смачних страв. Розводити багаття на природі довго і не завжди є можливість, але часто це заборонено в багатьох місцях. Відпочиваючі, туристи, дачники часто запитують себе: як приготувати їжу на природі? Дуже простий, безпечний і головне легкий спосіб-це приготування їжі на газовій плиті. Її легко використовувати на дачі, риболовлі та в туристичних походах. Приготування на портативній складаній газовій плиті-гриль двоконфорочній з п'єзопідпалом дуже зручно, швидко і легко! Особливо, коли Ви виїжджаєте на відпочинок великою компанією. Адже приготування страв на одній конфорці це дуже довго і вкрай не зручно.
Компактна, доладна газова плита-гриль для кемпінгу легко складається і не займає багато місця. У зручній коробці з ручками її можна легко взяти із собою будь-куди. Кришка газової плити захищає конфорки від вітру. Зручне та легке підключення. Вбудована конструкція п'єзопідпалу легким натисканням на кнопку запалює газ, що виходить із конфорки.
Характеристики:
- Модель: Складна газова плита-гриль для кемпінгу
- Вид палива: Зріджений вуглеводневий газ (пропан-бутан)
- Підключення: ялинка-9 мм. Сумісна з різними моделями балонів (цангові, з клапаном, різьбові)
- Потужність: 2 конфорки х 1,5 кВт
- Конфорка-гриль: 1,5 кВт
- Середня витрата: 200 гр/год
- Підпал: п'єзо-електричний
- Габаритні розміри: 570*300*80 мм
- Маса: 4.8 кг
- Колір: чорний
Комплектація:
- Газова плита – 1 шт
- Решітка гриль - 1 шт
- Піддон металевий - 1 шт.
- Ручка для піддону та решітки - 1 шт
| Основні | |
|---|---|
| Вид плити | Настільна |
| Варильна поверхня | Газова |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Зона нагріву | Газові |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Кількість газових конфорок | 2 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 3000 Вт |
| Кришка | емальована |
| Електропідпал | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 80 мм |
| Ширина | 570 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Вага | 4.8 кг |
- Ціна: 4 871 ₴











