Кемпінгова портативна газова плита Atlas на 2 конфорки, 7 кВт
5 371 ₴
4 297 ₴
- В наявності
- Код: P-1881
+380 (63) 258-06-98
Олександра- +380 (96) 258-06-98Анастасія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 312 ₴, 79,20 ₴, 159,20 ₴
Отримайте цих позицій безкоштовно при покупці «Кемпінгова портативна газова плита Atlas на 2 конфорки, 7 кВт»


79,20 ₴
Отримай БОНУС
Кемпінгова портативна газова плита Atlas на 2 конфорки з потужністю 7 кВт - відмінний вибір для подорожей та активного відпочинку.
Проста та одночасно надійна газова плита на 2 конфорки потужністю 3.5 кВт кожна. Якісні матеріали та стійка конструкція роблять її надійною помічницею на кухні чи природі. Газовий шланг з накидними гайками, 1/4 лівого різьблення, в комплекті.
Особливості:
- Одночасне використання двох пальників
- Регульована вогнева потужність
- Легка, складана та портативна
Характеристики:
- Загальна потужність: 7 кВт
- Конфорки з нержавіючої сталі: 2 x 3,5 кВт
- Тип газу: пропан-бутан
- Розпалювання: п'єзо-запалювання
- Максимальний діаметр ємності: 30 см
- Розмір плити (ШхГхВ): 480 х 345 х 90 см
- Вага: 4 кг
- Шланг для туристичних газових балончиків (цангове з'єднання) у комплекті
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип обладнання | Плита |
| Типи палива | Газ |
| Тип газу | Пропан/Бутан |
| Номінальна потужність | 7000 Вт |
| П'єзорозпалювання | Так |
| Тип балона | Цанговий |
| З'єднання балона | Цангові |
| Вага | 4 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 345 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Висота | 90 мм |
| Комплектація | |
| Плита | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 297 ₴











