


Портативний газовий пальник 750ml для приготування їжі
4 121 ₴
3 296 ₴
- В наявності
- Код: P-1249
- +380 (96) 258-06-98Анастасія
Отримайте цих позицій безкоштовно при покупці «Портативний газовий пальник 750ml для приготування їжі»


79,20 ₴
Отримай БОНУС
Занурений в теплозбірний пристрій для збирання тепла, тепло не витрачається марно, в 2 рази швидше, ніж звичайне опалення пічного, економлячи газ.
Можливість задоволення потреб на відкритому повітрі у 2-3 особи.
Легко переноситься, пальник та паливний бак можна встановити в корпус горщика, не займати багато місця.
Не потрібно купувати чашу окремо, ми об'єднали горщик та чашу в одну.
Базовий пальник може бути відокремлений від тіла горщика, що використовується окремо.
Вітрозахисний дизайн.
Ізоляційна тканина проти ошпарювання, складна ручка з нержавіючої сталі не займає місця.
Електронне запалювання без ручного.
Характеристики:
- матеріал Алюміній + вогнестійкий ABS
- Режим запалення Керамічний - п'єзоелектричне запалювання
- паливо Бутан
- Висота 24cm / 9.4inch
- Діаметр 12.5cm / 4.9inch
- Місткість 1400ml
- Потужність 1600W
- вага 470g
Комплектація:
- 1x пальник
- 1x упаковка
- 1x інструкція
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип обладнання | Пальник |
| Типи палива | Газ |
| Тип газу | Пропан/Бутан |
| Номінальна потужність | 1600 Вт |
| П'єзорозпалювання | Так |
| Матеріал газового пальника | Нержавіюча сталь |
| Тип балона | Цанговий |
| З'єднання балона | Цангові |
| Вага | 0.47 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Додаткові характеристики | |
| Вітрозахист | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 170 мм |
| Комплектація | |
| Плита | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
- Ціна: 3 296 ₴


