


Пальник туристичний для кемпінгу (газовий) DYSTATE DY-04
623 ₴
499 ₴
- В наявності
- Код: P-1602
+380 (63) 258-06-98
Олександра- +380 (96) 258-06-98Анастасія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 312 ₴, 79,20 ₴, 159,20 ₴
Отримайте цих позицій безкоштовно при покупці «Пальник туристичний для кемпінгу (газовий) DYSTATE DY-04»


79,20 ₴
Отримай БОНУС
Пальник DYSTATE DY-04 це компактний газовий пальник, що ідеально підходить для кемпінгу та походів.
Пальник працює від стандартного одноразового газового балона.
Робоча поверхня газової плитки виготовлена з нержавіючої сталі, що збільшує її термін служби, а оригінальна регульована конструкція вітрозахисту у вигляді пелюсток надійно оберігає полум'я від вітру.
Транспортування плитки здійснюється у зібраному вигляді у чохлі. Портативна газова плитка (пальник) ідеальна для дачників, автотуристів, рибалок та мисливців.
Характеристики:
- Розмір: висота 20 см, діаметр 16 см.
- Вага: 700 г
- Паливо: Бутан
- Витрата палива: 130г/год
- Потужність: 5,000 Bт
- П'єзопідпал
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип обладнання | Пальник |
| Типи палива | Газ |
| Тип газу | Пропан/Бутан |
| Номінальна потужність | 5000 Вт |
| П'єзорозпалювання | Так |
| Матеріал газового пальника | Нержавіюча сталь |
| Тип балона | Цанговий |
| З'єднання балона | Цангові |
| Вага | 0.7 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Помаранчевий |
| Додаткові характеристики | |
| Вітрозахист | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 200 мм |
| Комплектація | |
| Плита | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴


