Масажер XO FG09 для розминання плечей та шиї 12V з функцією підігріву
1 804 ₴
1 443 ₴
- В наявності
- Код: 59289
+380 (63) 258-06-98
Олександра- +380 (96) 258-06-98Анастасія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 312 ₴, 79,20 ₴, 159,20 ₴
Отримайте цих позицій безкоштовно при покупці «Масажер XO FG09 для розминання плечей та шиї 12V з функцією підігріву»


79,20 ₴
Отримай БОНУС
Потужний масажер для шиї, що поєднує ефективну розминку м'язів та функцію підігріву для максимального розслаблення та відновлення після напруженого дня.
Особливості та переваги
- Потужність: 12W для глибокого та ефективного масажу
- Три рівні інтенсивності — можливість вибору оптимальної сили впливу на м'язи
- Функція підігріву — підтримка постійної комфортної температури для покращення кровообігу та
- розслаблення
- Є кабель прикурювача та євроадаптер
Характеристики:
- Вхід: 100-240 В
- Номінальна потужність/напруга: 12 В
- Вага нетто: 1,3 кг
- Розмір виробу: 41*48*17 см
- Матеріал виробу: ПУ
- Аксесуари до виробу: Кабель прикурювача, євроадаптер
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Південна Корея |
| Вид масажного впливу | Розминання, Інфрачервоне прогрівання |
| Область масажу | Плечі, Шия |
| Матеріал | Поліуретан |
| Колір корпусу | Чорний |
| Напруга | 12 В |
| Ширина | 480 мм |
| Довжина | 410 мм |
| Висота | 170 мм |
| Вага | 1300 г |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 443 ₴










