Надувне крісло з пуфом Air KR-2, вологостійке з вінілу, до 120 кг | Крісло з пуфиком Сірий
820 ₴
656 ₴
- В наявності
- Код: KR-2
+380 (63) 258-06-98
Олександра- +380 (96) 258-06-98Анастасія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 312 ₴, 79,20 ₴, 159,20 ₴
Отримайте цих позицій безкоштовно при покупці «Надувне крісло з пуфом Air KR-2, вологостійке з вінілу, до 120 кг | Крісло з пуфиком Сірий»


79,20 ₴
Отримай БОНУС
Kресло Air Sofa Comfort – це зручне надувне крісло, яке забезпечує комфорт та відпочинок. Ергономічна форма спинки та підсклянник на підлокітнику додають зручності. Крісло легко переноситься завдяки своїй легкості та компактності у складеному стані. Воно швидко накачується та здувається за допомогою зручного клапана 2в1. Матеріал крісла міцний, водонепроникний та легко чиститься. У комплекті з кріслом йде пуф для комфортної опори ніг. Створіть свою маленьку хмару затишку та розслаблення з надувним кріслом Air Sofa Comfort.

Переваги:
- Комфорт та зручність: Air Sofa Comfort - надувне крісло, що забезпечує високий рівень комфорту з ергономічною формою та зручним дизайном;
- Портативність: складене крісло займає мінімум місця, ідеально підходить для подорожей та активного відпочинку;
- Міцність та довговічність: виготовлено з міцного матеріалу з флокованим верхнім шаром, що забезпечує довговічність та легке чищення;
- Швидка установка: зручний клапан 2в1 дозволяє накачувати та здувати крісло за лічені хвилини, забезпечуючи швидку та зручну установку.

особливості:
- Габарити крісла: 105х123х100 см
- Габарити пуфика: 62Х62х31 см;
- Максимальне навантаження: 120 кг;
- Матеріал: вініл з вологостійким флокованим покриттям;
- Вага: 3 кг.

Комплектація:
- Крісло;
- Пуфік;
- Заводська упаковка.
- Насос
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Південна Корея |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Колір | Бежевий |
| Комплектація насосом | Так |
| Тип насосу | механічний ножний |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Стан | Новий |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Наявність насоса | Входить до комплекту |
| Вікова група | Для дорослих |
| Тип | Надувне крісло |
| Флокіроване покриття | Так |
| Комплектація | З насосом |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1230 мм |
| Ширина | 1050 мм |
| Висота | 1000 мм |
| Вага | 3 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 656 ₴









