Портативний ручний міні-вентилятор USB з дисплеєм акумуляторний 3 швидкості
150 ₴
120 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: 10459
- +380 (96) 258-06-98Анастасія
Представляємо портативний вуличний вентилятор із цифровим дисплеєм – ідеальний супутник для всіх ваших пригод на природі. Цей портативний і вентилятор, що перезаряджається, розроблений для зручності та універсальності, що робить його незамінним для будь-якого любителя активного відпочинку. Компактний дизайн та легка конструкція дозволяють легко носити його з собою будь-куди, а цифровий дисплей забезпечує зручний контроль налаштувань. Незалежно від того, чи займаєтеся ви кемпінгом, походом або просто насолоджуєтеся днем на пляжі, цей розумний вуличний вентилятор забезпечить вам прохолоду та комфорт. Попрощайтеся зі спекотними та вологими днями з цим інноваційним портативним вентилятором, який поєднує в собі стиль та функціональність. Поліпшіть свій відпочинок на природі з портативним вуличним вентилятором із цифровим дисплеєм.
- Назва продукту Ручний вентилятор
- Режим 3-рівневе регулювання
- Вхідна напруга 5 В
- Вхідний струм 1А
- Час заряджання Приблизно 4 години
- Робочий час 2-7 год
- (Максимальна швидкість вітру – Мінімальна швидкість вітру)
- Вбудований акумулятор Так (можна використовувати під час заряджання)
- Місткість акумулятора 2000 мАг
- Розміри та вага нетто продукту 212*105*39,3 мм, 162,5 г (без урахування підставки)
| Основні | |
|---|---|
| Варіант установки | Універсальний |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип управління | Електронне |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Стан | Новий |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Живлення | Акумулятор |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 212 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Глибина | 39.3 мм |
| Вага | 0.162 кг |
- Ціна: 120 ₴










