



Універсальна мобільна батарея Power Bank Hoco J132B Sabio 30000mAh 22.5W+PD20W (with cable 2Type-C+Lightning)
1 292 ₴
1 033 ₴
- В наявності
- Код: 53077
+380 (63) 258-06-98
Олександра- +380 (96) 258-06-98Анастасія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
1. Місткість: 30000mAh 111Wh Номінальна місткість: 16500mAh
2. Вхід: USB-C: 18 Вт
3. Вихід: USB-C: 20 Вт (PD/QC/FCP/AFC);
Кабель USB-C: 22,5 Вт (QC/FCP/SCP/AFC); USB-A: 5 В/3 А;
Кабель Lightning: 5V/2.4A; Загальний вихід: 5 В/2 А
4. Дисплей: потужність світлодіодного цифрового дисплея
5. Матеріал: ABS + PC вогнезахисна оболонка + літій-полімерний елемент
6. Розмір: 152*67*43 мм; Вага: 650г
2. Вхід: USB-C: 18 Вт
3. Вихід: USB-C: 20 Вт (PD/QC/FCP/AFC);
Кабель USB-C: 22,5 Вт (QC/FCP/SCP/AFC); USB-A: 5 В/3 А;
Кабель Lightning: 5V/2.4A; Загальний вихід: 5 В/2 А
4. Дисплей: потужність світлодіодного цифрового дисплея
5. Матеріал: ABS + PC вогнезахисна оболонка + літій-полімерний елемент
6. Розмір: 152*67*43 мм; Вага: 650г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Тип | Power bank |
| Ємність акумулятору | 30000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від USB |
| Роз'єми | USB Type-A, USB Type-C, micro USB |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Особливості | Дисплей, Швидка зарядка, Вбудований кабель |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Максимальна потужність W | 22.5 |
| Індикація | С дисплеем |
| Призначення | Для електроніки |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 43 мм |
| Ширина | 67 мм |
| Висота | 152 мм |
| Вага | 650 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 033 ₴


