Портативна кавомашина Hoco HX80 all-in-one 1300mAh з аксесуарами
1 378 ₴
1 102 ₴
- В наявності
- Код: 65009
+380 (63) 258-06-98
Олександра- +380 (96) 258-06-98Анастасія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Портативна кавомашина Hoco HX80 all-in-one 1300mAh
1. Матеріал: ABS+PP+PC+нержавіюча сталь 304+кераміка
2. Розмір: 79 * 79 * 252 мм; Вага: 575 г
3. Ємність акумулятора: 1300 мАг; Час використання: 45 хвилин (максимальний час роботи за сеанс: 8 хвилин)
4. Швидкість двигуна: 10000 об/хв
5. Шліфувальна шестерня: 7 шестерень з регульованою товщиною; Місткість помелу: 15 г
6. Аксесуари: щітка, мірна ложка, зарядний кабель
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Призначення | Побутове |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Тип професійної кавомашини | Автоматична |
| Тип управління | Сенсорне |
| Тип використовуваної кави | Мелений, Зерна |
| Фільтр | постійний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Стан | Новий |
| Приготування молочних напоїв | Автоматичне |
| Додаткові функції | |
| Спосіб приготування еспрессо | автоматичний |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована кофемолка | Так |
| Об'єм контейнера для зерен | 15 г |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь, Пластик |
| USB-інтерфейс | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 252 мм |
| Ширина | 79 мм |
| Глибина | 79 мм |
| Вага | 0.575 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 102 ₴









