Акумулятор BATTERY lifepo4 12.8V 200A 2560Wh 251x243x220 мм (20 кг)
16 816 ₴
13 453 ₴
- В наявності
- Код: 9718
+380 (63) 258-06-98
Олександра- +380 (96) 258-06-98Анастасія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор LiFePO4 12.8V 200Ah - це високоефективна літій-залізо-фосфатна батарея, що забезпечує потужність 2560Вт 200А/год, 4500 циклів заряду.
Це надійне рішення для систем автономного живлення, сонячних станцій та електротранспорту, що має вбудовану плату управління (BMS).
Основні характеристики:
- Номінальна напруга: 12.8 Ст.
- Місткість: 200А/год 2560Вт/ч.
- Ресурс: Понад 4500 циклів 80% глибини розряду
- Струм заряду/розряду: Рекомендований тривалий струм – до 100А, піковий – до 200А (залежить від моделі BMS).
- Напруга заряду: 14.6 В
- Температурний режим LiFePO4 стійкий до високих температур, але ефективність знижується при мінусових значеннях.
- Захист: Вбудований BMS забезпечує захист від перезаряду, глибокого розряду (нижче 2В на комірку) та короткого замикання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Ємність акумулятору | 200 А. г |
| Пусковий струм | 100 А |
| Довжина | 243 мм |
| Ширина | 251 мм |
| Висота | 220 мм |
| Вага | 20 кг |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Напруга акумулятору | 12.8 В |
| Стан | Новий |
| Виробник | BMS |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 453 ₴











