2 дні
Смарт-окуляри XO E12 PRO із фотохромними лінзами, з функцією перекладу
1 328 ₴
1 063 ₴
- В наявності
- Код: 65395
+380 (63) 258-06-98
Олександра- +380 (96) 258-06-98Анастасія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Смарт-окуляри XO E12 PRO із фотохромними лінзами, з функцією перекладу
■ Вхідні параметри: DC 5V/1A
■ Ємність акумулятора: 3.7V/80mAh × 2
■ Час роботи в режимі очікування: 100 годин
■ Bluetooth-рішення: AB5656C2 Zhongke Lanxun
■ Версія Bluetooth: V5.3
■ Діапазон частот: 2402-2480 MHz
■ Потужність передачі: 9dBm
■ Підтримувані протоколи Bluetooth: HFP/A2DP/AVRCP
■ Дальність передачі: 10-15 метрів
■ Час відтворення музики: приблизно 8 годин (при 50% гучності)
■ Час розмови: 5 годин
■ Ступінь водонепроникності: Бризкозахист
■ Час заряджання: 1.5–2 години
■ Вага виробу: 32 г
■ Розміри виробу: 49.3 × 150.6 × 148.8 мм
■ Матеріал виробу: рамка з ПК + фотохромні лінзи з ПК
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XO |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Тип відеокамери | Екшн-камера |
| Формати запису | HD |
| Особливості | Наявність Bluetooth, Wi-Fi |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ємність акумулятору | 160 мА/год |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 150.6 мм |
| Висота | 148.8 мм |
| Глибина | 49.3 мм |
| Вага | 32 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 063 ₴









