Смарт-окуляри XO E16 для велоспорту Audio Bluetooth (3.7V, 145mAh)
1 472 ₴
1 178 ₴
- В наявності
- Код: 61940
+380 (63) 258-06-98
Олександра- +380 (96) 258-06-98Анастасія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Смарт-окуляри XO E16 для велоспорту Audio Bluetooth (3.7V, 145mAh)
(Підтримка дзвінка)
■ Модель продукту: XO-E16 (Попередні параметри)
■ Вхідні параметри: 5 В/100 мА
■ Місткість акумулятора: 3,7 В/145 мАг
■ Версія Bluetooth: V5.3
■ Діапазон частот: 2402-2480 МГц
■ Відстань передачі: 10-15 метрів
■ Час відтворення музики: (50% гучності)
■ Тривалість дзвінка: 5-6 годин
■ Час заряджання: 1,5-2 години
■ Вага виробу: приблизно 40 г
■ Розмір виробу: 178*163*45 мм
■ Матеріали виробу: дужки з полікарбонату + оправа з термостійкого матеріалу + лінзи з полікарбонату
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XO |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Тип відеокамери | Екшн-камера |
| Формати запису | HD |
| Особливості | Наявність Bluetooth, Wi-Fi |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ємність акумулятору | 145 мА/год |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 178 мм |
| Висота | 163 мм |
| Глибина | 45 мм |
| Вага | 40 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 178 ₴








