Зовнішній акумулятор Power bank Baseus з вбудованими кабелями 10000mAh 30W Lilac
692 ₴
553 ₴
- В наявності
- Код: Lilac-10000
+380 (63) 258-06-98
Олександра- +380 (96) 258-06-98Анастасія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зовнішній акумулятор Baseus обладнаний 4 портами. 1 роз'єм можна використовувати для заряджання Павербанка - USB Type-C PD і 3 для мобільних пристроїв(USB, USB Type-C1, USB Type-C2). Роз'єми USB Type-C можна використовувати для заряджання смартфона і навушників одночасно, або по черзі, а також для планшета, бездротової колонки,і для заряджання самого акумулятора. Така наявність портів дасть можливість під'єднати для заряджання до 3 ґаджетів одночасно.
Характеристики:
- Бренд: Baseus
- Колір: бузковий
- Матеріал: ABS пластик без неприємного запаху
- Сертифікація якості: RoHS, CE, FCC, КНР
- Пакування: У коробці
- Тип батареї: Літій-полімерна
- Ємність акумулятора: 10000 mAh 30 Wh
Type-C1: 5V-3A , 9V=3A, 12V=2.5A, 15V=2A
Type-C2: 5V-3A , 9V=3A, 12V=2.5A, 15V=2A
Вихід: USB: 5V-3A
- Розміри: 128*70*23 мм
- Вага: 226 г
- Павербанк
- Паспорт товару
- Гарантійна картка від виробника
- Стікери
- Упаковка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Тип | Power bank |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від USB |
| Роз'єми | USB Type-A, USB Type-C, Apple Lightning, micro USB |
| Особливості | Швидка зарядка, Вбудований кабель |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Фіолетовий |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність W | 30 |
| Індикація | С дисплеем |
| Призначення | Для електроніки |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 23 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 128 мм |
| Вага | 226 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 553 ₴








