Портативна акустична Bluetooth-колонка з RGB-підсвічуванням і пультом керування KOLAV-1757В 12" 20Вт 36х31х52 см
2 870 ₴
2 296 ₴
- В наявності
- Код: KOLAV-1757В
+380 (63) 258-06-98
Олександра- +380 (96) 258-06-98Анастасія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Це потужна колонка з динамічним підсвічуванням, ідеальна для вечірок, караоке, заходів на відкритому повітрі та домашнього використання. Вбудований акумулятор великої ємності, 12-дюймовий динамік та яскраве RGB-підсвічування забезпечують насичений звук і стильну атмосферу.
Пристрій дозволяє відтворювати музику та Ваші улюблені треки з носіїв USB або зовнішніх медіаплеєрів через вхід AUX. Функціональність пристрою збільшується при підключенні Bluetooth, що дозволяє грати свої улюблені плейлисти, що зберігаються на вашому смартфоні без непотрібних додаткових кабелів. Для людей, які хочуть знати новини, є вбудований FM приймач.
Характеристики:
- Чутливість: 95 дБ
- Матеріал корпусу: пластик
- Максимальна частота: 50 000 Гц
- Колір корпусу: Чорний
- Мінімальна частота: 20 Гц
- Бездротові інтерфейси, що підтримуються: Bluetooth
- Сумарна потужність звуку: 20.0 Вт
- Формат акустики: Стерео
- Інтерфейси: AUX-вхід, USB, Bluetooth, microUSB,
- Вбудована світломузика.
Особливості:
- Інформаційний дисплей,
- FM приймач,
- Пульт дистанційного керування,
- Вбудована світломузика,
- Ручка перенесення,
- Тип живлення: від мережі, акумулятор
- Напруга: 5V
- Розмір: 360*310*520 мм
- Вага: 7кг
Комплектація
- Колонка
- Пульт дистанційного керування
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ailang |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Формат акустики | Стерео |
| Сумарна потужність звуку | 20 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Чутливість | 95 дБ |
| Інтерфейси | AUX-вхід, USB |
| Мінімальна частота | 20 Гц |
| Максимальна частота | 50000 Гц |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Підтримувані карти пам'яті | SD, microSD |
| Особливості | Синхронізація з ПК, FM-приймач, Підключення до ПК |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 360 мм |
| Висота | 520 мм |
| Глибина | 310 мм |
| Вага | 7 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 296 ₴








