Переносна Bluetooth колонка Temeisheng TMS-6616 з мікрофонами та пультом Портативна акустика 100 Вт 2х6.5"
5 530 ₴
- Немає в наявності
- Код: TMS6616
- +380 (96) 258-06-98Анастасія
Отримайте цих позицій безкоштовно при покупці «Переносна Bluetooth колонка Temeisheng TMS-6616 з мікрофонами та пультом Портативна акустика 100 Вт 2х6.5"»


79,20 ₴
Отримай БОНУС
Портативний патібокс Boombox з акумулятором та двома радіомікрофонами аналог JBL PartyBox On-The-Go, акустика з якісним звуком компанії Temeisheng TMS-6616 і світломузикою і Li-Ion АКБ 7,4 V/4700mA.Акустика виконана у фірмовому корпусі з удароміцного пластику для покращеного звукового супроводу і виготовляється на заводі Temeisheng.
Комплектується 2-ма бездротовими мікрофонами
Легка та зручна для транспортування, є ремінь для плеча.
Підключення: Bluetooth, USB, TF card, FM.
Акустична система:
Вбудований підсилювач звуку 100 Вт
Частотний діапазон від 100 Гц до 18 кГц
Динаміки 2 x 6,5 "(дюймів)
Максимальний звуковий тиск 96 дБ
Мікрофонна система Temeisheng TMS-6616 з двома радіомікрофоном:
Мікрофон кардіоїдний динамічний.
Міцна конструкція забезпечує надійність незалежно від того, де використовується мікрофон.
Підвищена чутливість до середніх частот.
Вбудований в акустику мікрофонний радіоприймач - VHF система
Дальність роботи у радіусі 10-30 метрів мікрофона від приймача.
Фірмовий світломузичний супровід у стилі JBL.
Входи:
- Мікрофонний: Jack 6,3 мм - 1шт
- Гітара: Jack 6.3 мм - 1 шт.
- USB – для підключення Flash накопичувача, MP3 плеєра.
- Функція пріоритету мікрофона
- Еквалайзер
- TF cards (картки пам'яті)
- Для USB система увімкнення, паузи, зупинки.
- AUX вихід
Акустична система працює від вбудованого акумулятора; зарядка від мережі живлення 220В (у комплекті);
Час роботи акумулятора, при повній зарядці 5-7 годин
Вбудований підсилювач має захист від перевантаження, коротких замикань.
Комплектація:
Акумуляторна колонка
Радіомікрофон - 2 шт,
Кабель мережі 220В
Розмір (В/Д/Ш): 32*52*26 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Temeisheng |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Тип | Портативні |
| Призначення | Акустична установка |
| Тип акустичної системи | Активна |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Потужність | 100 Вт |
| Чутливість | 96 дБ |
| Мінімальна частота | 100 Гц |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Розмір динаміка | 6,5 |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість встановлення поза приміщенням | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 520 мм |
| Висота | 320 мм |
| Глибина | 260 мм |
- Ціна: 5 530 ₴







