Сонячна панель 280W 36V Solar Panel 1640х990х40 мм для кемпінгу, туризму, будинку, дачі, телефонів, планшетів, ноутбуків
4 520 ₴
3 616 ₴
- В наявності
- Код: 2666
- +380 (96) 258-06-98Анастасія
Отримайте цих позицій безкоштовно при покупці «Сонячна панель 280W 36V Solar Panel 1640х990х40 мм для кемпінгу, туризму, будинку, дачі, телефонів, планшетів, ноутбуків»


79,20 ₴
Отримай БОНУС
Монокристалічна кремнієва сонячна панель. Приклад оптимального поєднання відмінних технічних характеристик, надійності та приємної для споживача ціни. Пристрій утворений шістьма десятками фотоелементів з п'ятьма струмопровідними шинами в кожному осередку. Завдяки технології 5ВВ, панель стійкіша до перегріву, менш схильна до розтріскування, появи "гарячих точок". Фотоелементи розташовані між пластиковою підкладкою та загартованим прозорим склом. Для міцності та герметичності конструкцію обрамляє алюмінієвий корозієстійкий профіль.
Для виробництва монокристалічних фото модулів застосовується чистий кремній, який використовується в промисловості при виробництві понад точних приладів у радіоелектроніці. Монокристалічний фотомодуль має найвищі характеристики по продуктивності, це результат застосування в них чистого кремнію. Відсоток перетворення сонячної енергії в еклектичну становить від 17% до 22%, що є досить високим показником.
Особливості:
Фотоелемент
- Високоефективний фотоелемент 5BB
- Рівномірний колір
- Анти PID (технологія Jarret cristal проти деградації фотоелементів)
Скло
- Антивідблискове покриття
- прозорість нормальної яскравості збільшено на 2%
- Функція самоочищення
- Термін служби до 25 років
Алюмінієва рама
- уніфікований розмір
- ширина 3 см
- сріблястий колір
- посилена конструкція
Розподільна коробка
- Якісний діод забезпечує безпеку роботи модуля
- Ступінь захисту IP65
- Розсіювання тепла
- Довгий термін служби
Характеристики:
- Максимальна потужність: 280 Вт
- Максимальна напруга: 36 В
- Максимальна сила струму: 7.8 А
- Холосте напруження: 43.2 В
- Струм короткого замикання: 8.6 А
- Максимальна напруга: 1500-2000 В
- Клас: А+
- Клас вогнестійкості: С
- Робоча температура: -40 - +85°С
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Південна Корея |
| Тип панелі | Монокристалічна |
| Матеріал виготовлення модуля | Монокристалічний кремній |
| Матеріал рамки | Алюміній |
| Напруга | 36 В |
| Потужність | 280 Вт |
| Струм при максимальній потужності | 7.8 А |
| Напруга при максимальній потужності | 36 В |
| Струм короткого замикання | 8.6 А |
| Напруга холостого ходу | 43.2 В |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 85 град. |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 21.5 кг |
| Довжина | 1640 мм |
| Ширина | 990 мм |
| Товщина | 40 мм |
- Ціна: 3 616 ₴








