Пальник Kovea Maximum Stove під цанговий балон
984 ₴
787 ₴
- В наявності
- Код: P-1018
- +380 (96) 258-06-98Анастасія
Отримайте цих позицій безкоштовно при покупці «Пальник Kovea Maximum Stove під цанговий балон»


79,20 ₴
Отримай БОНУС
Пальник Kovea Maximum Stove, призначений для використання з цанговими балонами, це відмінне рішення для туристів та любителів активного відпочинку.
Унікальний газовий пальник-тренога призначений спеціально для людей, які використовують тільки цангові газові балони. Пальник підключається безпосередньо до цангового газового балона, що знаходиться горизонтально. При горінні утворює потужний вертикальний стовп полум'я. При транспортуванні пальник компактно складається у пластиковий кофр. Оснащена п'єзопідпалом.
Газові балони різьбового стандарту з газовим пальником використовувати неможливо.
- Вага 267 г
- Діаметр 17 см
- Потужність 1.76 кВт
- Попереднє підігрів газу Ні
- П'єзопідпал Так
- Розмір (в упак. вигляді) 93x79x115 мм
- Витрата палива 140 г/год
- Паливо Газ
Комплектація.
1. Пальник.
2. Пластиковий контейнер.
3. Інструкція.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип обладнання | Пальник |
| Типи палива | Газ |
| Тип газу | Пропан/Бутан |
| Номінальна потужність | 1760 Вт |
| Витратуа газового палива | 140 г/год |
| П'єзорозпалювання | Так |
| Матеріал газового пальника | Алюміній |
| Тип балона | Цанговий |
| З'єднання балона | Цангові |
| Вага | 0.267 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Виробник | KOVEA |
| Додаткові характеристики | |
| Вітрозахист | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 93 мм |
| Ширина | 79 мм |
| Висота | 115 мм |
| Комплектація | |
| Плита | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
- Ціна: 787 ₴


