Сонячна панель складана 20 Вт 9113 портативна монокристалічна зарядна станція IP65 з USB-виходом
1 353 ₴
1 082 ₴
- В наявності
- Код: 9113
- +380 (96) 258-06-98Анастасія
Отримайте цих позицій безкоштовно при покупці «Сонячна панель складана 20 Вт 9113 портативна монокристалічна зарядна станція IP65 з USB-виходом»


79,20 ₴
Отримай БОНУС
Перш за все, компактність і портативність цієї 20-ватної гнучкої сонячної панелі є однією з її найбільших переваг. Навіть у складеному вигляді її об'єм складає всього 22.7*20cm. Її дуже легко носити в руці, як звичайний смартфон. Така портативність дає змогу користувачам не турбуватися про проблеми із заряджанням під час поїздок на природу або польових пригод, адже ця сонячна панель забезпечує заряджання в будь-який час і в будь-якому місці.
По-друге, ця 20-ватна гнучка сонячна панель дуже легка за вагою, всього 420 грамів, що робить її зручнішою для носіння з собою. Водночас вона оснащена USB-портом, що робить зарядку дуже зручною. Просто під'єднайте його до зарядного пристрою або пауербанка, і ви зможете заряджати свій мобільний телефон, планшет та інші електронні пристрої в будь-який час і в будь-якому місці, що зробить ваше життя зручнішим.
- Модель: 20W;
- Розмір у складеному вигляді: 22,7*20 см;
- Розмір у розкладеному вигляді: 86,3*22,7 см;
- Вага: 0.42 кг;
- Матеріал: Монокристалічний кремній;
- Водонепроникність: IP65.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Південна Корея |
| Тип панелі | Монокристалічна |
| Матеріал виготовлення модуля | Монокристалічний кремній |
| Матеріал рамки | Алюміній |
| Напруга | 5 В |
| Потужність | 20 Вт |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 85 град. |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.42 кг |
| Довжина | 227 мм |
| Ширина | 863 мм |
| Товщина | 25 мм |
- Ціна: 1 082 ₴











