Смарт-окуляри XO E12 Audio Bluetooth, Anti-Blu-ray (3.7V, 80mAh*2)
926 ₴
741 ₴
- В наявності
- Код: 60376
- +380 (96) 258-06-98Анастасія
Отримайте цих позицій безкоштовно при покупці «Смарт-окуляри XO E12 Audio Bluetooth, Anti-Blu-ray (3.7V, 80mAh*2)»


79,20 ₴
Отримай БОНУС
Смарт-окуляри XO E12 Audio Bluetooth, Anti-Blu-ray (3.7V, 80mAh*2)
(Підтримка дзвінка)
■ Вхідні параметри: DC 5V/1A
■ Місткість акумулятора: 3.7V/80mAh*2
■ Час роботи в режимі очікування: 100 годин
■ Програма Bluetooth: AB5656C2 Zhongke Lanxun
■ Версія Bluetooth: V5.3
■ Діапазон частот: 2402-2480 MHZ
■ Потужність передачі: 9dBm
■ Протокол підтримки Bluetooth: HFP/A2DP/AVRCP
■ Відстань передачі: 10-15 метрів
■ Час відтворення музики: близько 8 годин (50% гучності)
■ Час розмови: 5 годин
■ Ступінь водонепроникності: довічна водонепроникність
■ Час заряджання: 1.5-2 години
■ Вага виробу: 32 г
■ Розмір виробу: 49.3*150.6*148.8 мм
■ Матеріал виробу: рамка з ПК + лінзи, що змінюють колір TAC
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XO |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Тип відеокамери | Екшн-камера |
| Формати запису | HD |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ємність акумулятору | 80 мА/год |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Фоторежим | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 148.8 мм |
| Висота | 49.3 мм |
| Глибина | 150.6 мм |
| Вага | 32 г |
- Ціна: 741 ₴











