Смарт-окуляри XO E9 Weiqi Audio Bluetooth+UV Protective (3.7V, 80mAh*2)
875 ₴
700 ₴
- В наявності
- Код: 60379
- +380 (96) 258-06-98Анастасія
Отримайте цих позицій безкоштовно при покупці «Смарт-окуляри XO E9 Weiqi Audio Bluetooth+UV Protective (3.7V, 80mAh*2)»


79,20 ₴
Отримай БОНУС
Смарт-окуляри XO E9 Weiqi Audio Bluetooth+UV Protective (3.7V, 80mAh*2)
(Підтримка дзвінка)
■ Матеріал виробу: рамка з ПК + лінза з ПК
■ Програма Bluetooth: AB5656C2
■ Версія Bluetooth: V5.3+EDR
■ Діапазон частот: 2402-2480 МГц
■ Максимальна потужність передачі: +9 дБм
■ Потужність передачі: Клас 2
■ Протокол підтримки Bluetooth: HFP/A2DP/AVRCP
■ Відстань передачі: 10-15 метрів
■ Час відтворення музики: 6 годин (80% гучності)
■ Час розмови: 5 годин
■ Ступінь водонепроникності: IPX4
■ Напруга заряджання: USB DC5V
■ Час заряджання: 1,5 години
■ Час роботи в режимі очікування: 100 годин
■ Розмір виробу: 148*150,8*49,4
■ Місткість акумулятора: 3,7 В/80 мАг*2
■ Вага: 34 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XO |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Тип відеокамери | Екшн-камера |
| Формати запису | HD |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ємність акумулятору | 80 мА/год |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Фоторежим | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 148 мм |
| Висота | 49.4 мм |
| Глибина | 150.8 мм |
| Вага | 34 г |
- Ціна: 700 ₴











